Korzystanie z Kantoru Ocean oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Więcej szczegółów w naszym regulaminie
Akceptuję ×

O Kantorze Ocean

Kantor Ocean

Kantor wymiany walut „Ocean” istnieje na rynku białostockim od 1992 roku. W ponad 20 letniej historii działalności kantoru, dzięki fachowej i profesjonalnej obsłudze, zostaliśmy obdarzeni zaufaniem i uznaniem przez liczne grono stałych klientów, zarówno tych indywidualnych jak i instytucjonalnych, którzy ze względu na jakość oferowanych przez nas usług stale z nami współpracują.

W chwili obecnej na terenie Białegostoku prowadzimy 3 punkty wymiany walut:

  • Białystok ul. Kawaleryjska 19/23 pawilon A (Rynek Kawaleryjska)
  • Białystok ul. Świętego Rocha 33 lokal 39 (Centrum Handlowe Park)
  • Białystok ul. Świętego Rocha 13/15 lokal 6 (Rzemiślnik II)Internetowa platforma wymiany walut

W trosce o wygodę klientów w 2015 roku postanowiliśmy wyjść naprzeciw nowym technologiom i rozwoju technologicznemu wprowadzając w swą ofertę Internetową platformę wymiany walut Kantor Ocean – wdrażając projekt przy współpracy z jednym z liderów Internetowej wymiany walut Fritz Group S.A. oraz doświadczonymi informatykami i matematykami.

Internetowy Kantor Ocean, to miejsce w którym wymienisz aż 11 walut w każdym miejscu z dostępem do Internetu po kursach niskich jak nigdzie indziej. Założenie konta jest bezpłatne i trwa kilka minut, a sama wymiana walut dzięki prostej i intuicyjnej platformie jest bardzo łatwa do realizacji, nawet dla ludzi, którzy nie mieli do tej pory większych doświadczeń z platformami internetowymi.

Dokładamy wszelkich starań aby jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie i zadowalała nawet najbardziej wymagających klientów. Wierzymy, że wybór kantoru Internetowego Ocean, będzie dobrą decyzją o czym poświadczy ilość zaoszczędzonych pieniędzy dzięki naszej platformie i najwyższa jakość obsługi klienta, jaką doświadczają nasi klienci.